Fashion Luxury House Leilighet

  • 39 m²
  • 1 soverom
  • 1 baderom
  • 4 gjester
  • 1 seng

Fashion Luxury House Leilighet ligger i Gorica distriktet i Porto og 20 km fra Francisco Sa Carneiro lufthavn flyplassen. Boligen består av et komplett kjøkken, 1 soverom og ligger nær Avenida dos Aliados.

Gjestene er velkomne til å bruke 1 baderom.

Denne leiligheten ligger 1 km fra Senter for Portugisisk fotografi og 450 meter fra Mercado do Bolhao. Sentrum av Porto ligger 10-minutters gange fra stedet. Gjester kan prøve portugisiske retter i Majestic Cafe ligger 650 meter fra boligen. Jardim do Morro og Capela das Almas ligger en kort drosjetur unna. Den nærmeste Trindade bussholdeplass ligger bare 750 meter fra boligen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Fashion Luxury House Leilighet Porto
Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
pris kun for mobil

Art Deco 42 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

99 m fra overnattingsstedet
USD 408 USD 367
per natt
Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac
pris kun for mobil

Art Deco 13 Luxury 2Br Apartment Downtown Metro Ac

7.0
God 1 anmeldelse
115 m fra overnattingsstedet
USD 276 USD 248
per natt
Stylish Poveiros Flat W Balcony By Lovelystay
pris kun for mobil

Stylish Poveiros Flat W Balcony By Lovelystay

8.8
Fabelaktig 23 anmeldelser
124 m fra overnattingsstedet
USD 136 USD 122
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Francisco Sa Carneiro lufthavn
    16 km

    Togstasjoner

    Sao Bento train station
    300 m

Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 11:00
    Lisensnummer111266/AL

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Francisco Sa Carneiro lufthavn
    16 km

    Togstasjoner

    Sao Bento train station
    300 m

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.